604 600 602      jirka@skocte.cz

 

čára

 

Měli jste někdy sen o létání? Prostě jen zamířit vysoko k nebi, rozeběhnout se, vyskočit a zároveň nebýt unášen z místa kde jste? Toužíte uniknout zemské přitažlivosti a zároveň vás láká pohled z výšky? Chcete se osvobodit od reality, která zůstane přilepená "tam dole" a chcete být volní jako pták s úžasnou schopnostní odlepit se a vzlétnout? A při tom stačí tak málo...

 

 

Při přípravě budete cítit lehké vzrušení složené ze směsice očekávání, napětí a nedočkavosti. Dodáme vám potřebnou odvahu po které bude následovat klidný 20ti minutový vyhlídkový let letadlem až do výšky 4.000m, kde si můžete vychutnat nepopsatelný pohled z otevřených dveří letadla. Po výskoku jako do peřin Vás zaplaví nádherný pocit z volného pádu a plni naprosté svobody se budete cítit jako pták.

 

 

Už s otevřeným padákem se vznášíte nad krajinou, letíte s větrem a postupně se budete snášet blíže a blíže k zemi, na které nakonec přistanete s širokým úsměvem a budete se cítit uvolnění, rozradostnění a svobodní, někdo by mnohdy řekl, že se cítí být také: ,,lehký jako peříčko."

 

 

Proto si tyto nezapomenutelné zážitky užívejte, jsou to jen a jen Vaše chvíle, jsou krásné a plné svobody.

 

 

Pro více informací volejte 604 600 602, nebo pište na email jirka@skocte.cz Jirka Nytra