FAQ

Jaké jsou hlavní výhody servisu padáku u vaší společnosti?

Jsme nejprofesionálnější team v České republice ve složení senior rigger, starší padákový technik a dva technici padáků, kteří neustále aktivně rozšiřují svá oprávnění a mají informace o nejnovějších servisních bulletinech, nařízeních a doporučeních výrobců. K servisu a opravám padákové techniky požíváme výhradně jen to nejmodernější vybavení do kterého pravidelně investujeme.

Mám flexibilní pracovní dobu, mohu se domluvit na zabalení záložního padáku na všední den dopoledne?

Ano, můžete. Naše dílna je v provozu podle vašich potřeb a poskytování našich služeb se přizpůsobuje vám, nikoliv vy nám, jako je bohužel v jiných případech, kdy firma = jeden člověk, který navíc také chodí do práce vám jen velmi těžko vyjde vstříc v kterýkoliv pracovní den.

Najdu pozici vaší riggerské dílny na mapě snadno a s přehledem?

Ano, najdete. Riggerskou dílnu provozujeme na letišti v Dlouhé Lhotě u Příbrami, které je po Praze Ruzyni druhým nejfrekventovanějším letištěm u nás. Nejjednodušším orientačním bodem je mimoúrovňová křižovatka (Skalka), od které je cesta k letišti značena informativními značkami směr „LETIŠTĚ“. Dílna se navíc nachází přímo v centru areálu aeroklubu Příbram.

Mohu si na svůj padákový komplet počkat a případně se podívat jak ho balí zkušený rigger?

Ano, můžete. Předně proto, že v naší dílně disponujeme více než 80m čtverečních vytápěné pracovní plochy určené výhradně pro balení a servis záložních padáků a po celou dobu balení se můžete dívat jak zkušený rigger připravuje váš záložní padák do provozu. K dispozici máte také nejmodernější zázemí s širokoúhlou obrazovkou, kde si můžete pohodově vychutnat váš oblíbený film, nebo si můžete vybrat nějaký zajímavý film z naší široké nabídky.

Jsem registrovaný parašutista na jiném letišti, mohu i přesto využít vašich služeb?

Ano, můžete. Speciální technická oprávnění získaná všemi členy našeho teamu platí na území České republiky a to bez výjimky! Tyto licence byly vydané jako mezinárodní a platí na celém území Evropy, včetně členských států unie a v neposlední řadě i po celém světě! To je neoddiskutovatelný fakt, který platí na všech letištích zajišťujících paraprovoz.

Chystám se skákat v zahraničí a utrhla se mi kontrolní plomba ze záložního padáku, co mám dělat?

V takovém případě nás prosím před odjezdem/ odletem do zahraničí kontaktujte a my vám rádi na počkání instalujeme plombu novou. Předně si zkontrolujte datum balení záložního padáku ve vašem záznamníku, které je velmi důležité pro registraci na ostatních letištích.

Použil jsem záložní padák na jiném letišti a na další den mám plánované seskoky, bude můj padákový komplet do té doby připraven?

Ano, bude. V takovém případě nás prosím kontaktujte a my vám váš padákový komplet zabalíme na počkání.

Napsat komentář