AFF VÝCVIK- VÝCVIK VOLNÝCH PÁDŮ

 

AFF- Accelerated Free Fall, Nejrychlejší, nejprogresivnější, nejefektivnější a nejúspěšnější program výuky volného pádu na světě. Tento systém umožňuje studentům provádět seskoky volným pádem z výšky 4.000m za stálé přítomnosti a dohledu svých instruktorů. Naprostá většina parašutistů "skydiverů" provozuje tento sport především pro volný pád, který nám dává jedinečnou svobodu, naprostou volnost a množství intenzivních zážitků, které se dají objevit jen "tam" nahoře, kdy padáte minutu k zemi, rychlostí kolem 190 km/h !!! Známe dobře všechny důvody, pro které se znovu a znovu vracíme na oblohu a tyto důvody chceme od prvního okamžiku přiblížit také našim studentům. Jsme tým a každý student se stává jeho součástí. Jsme si dobře vědomi vysokých nákladů a náročnosti kurzu AFF. Děláme vše pro to, aby vstup do parašutismu byl pro studenty co nejméně nákladný. Zároveň nabízíme více než jen profesionální přístup. Naším cílem je předat 100% informací a znalostí, které naši instruktoři získali za několik let, kdy se již plně a profesionálně věnují jen parašutismu. Každý student může očekávat kompletní servis nejen po celou dobu kurzu, ale i dlouho po něm, až do doby, kdy bude zcela samostatný. Náš výukový program AFF probíhá podle standardů USPA ( United States Parachute Association), která má jednoznačně nejvíce zkušeností, nejkomplexnější výukový manuál, ale také nejnáročnější podmínky pro získání licence instruktora AFF. Tím je zajištěna vysoká úroveň tohoto výukového systému a vy máte jistotu, že vaši instruktoři budou patřit ke špičce v daném oboru. Po ukončení kurzu vám poradíme s výběrem a kompletací výstroje, rovněž zajistíme pravidelný servis.

                                       

                                                                            

Jaké jsou hlavní výhody AFF ?
* Předně máte k dispozici dva, případně jednoho instruktora. Výuka probíhá velmi individuálně, dle možností a schopností každého studenta. To v případě běžných kurzů není možné, většinou je zde kolem šesti (často i více) žáků na jednoho instruktora.

 
* Všechny seskoky probíhají z výšky 4.000m, která nám dává cca. 50 vteřin volného pádu k procvičení všech dovedností, které se student naučí při "briefingu" a přípravě na zemi. Přítomnost instruktorů během volného pádu umožňuje okamžité korekce polohy, odstranění případných drobných chyb a... . působý jako významná podpora studenta v každém okamžiku seskoku až do otevření padáku.

 
* Rozebrání jednotlivých okamžiků celého seskoku po přistání, korekce chyb- jsou li nějaké, případná úprava a přizpůsobení dalšího seskoku potřebám studenta. Nedílnou součástí výuky je použití videa. To znamená, že většina seskoků je natočena kameramanem, nebo instruktorem a student tak má možnost vidět a opětovně si uvědomit svoji činnost ve volném pádu. Jedná se o vynikající výukový prostředek.

 
* Použitím moderních výukových systémů a pomůcek je zaručena precizní příprava studenta na každý seskok- Level tak, že ve velmi krátké době získá znalosti a dovednosti, které by jinou metodou získával mnohonásobně déle. Navíc v případě AFF je teorie ihned procvičena prakticky, takže student si vše zapamatuje daleko snadněji.

 
* Student je od prvního seskoku plnohodnotným "skydiverem" a podle toho k němu také instruktoři přistupují. Jejich úkolem je odvést více než 100% práci ve prospěch studenta a dovést ho k horní hranici jeho možností.

 
* Bezpečnost všech členů týmu je vždy na prvním místě !!!
 
 
 
 
Pro více informací k AFF výcviku volejte 604 600 602, nebo pište na email jirka@skocte.cz Jirka Nytra